Brak grafik

BILETY - KLIKNIJ | Bilety GRUPON

Shakin' Stevens wraca do Polski po raz pierwszy od 2014 roku z nowym albumem, aby zagrać koncert w Arenie Toruń. Będzie to jedyny występ tego artysty w tym roku w Polsce! Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Shaky'iemu towarzyszyć będzie dziewięcioosobowy zespół, z którym wykona nowe ekscytujące aranżacje jego wybranych hitów, wraz z piosenkami ze wszystkich gatunków muzycznych, w których nagrywał - włączając w to nowe piosenki z jego ostatniego albumu "Echoes Of Our Times" - mieszającego klasyczny rock, Americanę, gospel, country i blues. Dodatkowo, jak zawsze w przypadku Shaky'iego, oczekiwać można niespodzianek!

Urodzony w Cardiff w Południowej Walii, Shakin' Stevens, wokalista i autor tekstów, znany także jako Shaky, założył swój pierwszy zespół w wieku 15 lat i nigdy nie przestał doskonalić swojego rzemiosła. Po wielu latach, występując w niemal całej Wielkiej Brytanii i Europie, Shaky stał się najlepiej sprzedającym się artystą dekady, jednocześnie stając się unikalną, sprzedającą platyny, międzynarodową gwiazdą. Cytując z Guinness Book of British Hit Singles And Albums: "Dzieli z The Beatles i Elthonem Johnem wyróżnienie najbardziej popularnego wykonawcy singli z list przebojów w Wielkiej Brytanii w ciągu dekady."

Stevens współpracował muzycznie z wieloma, znanymi na całym świecie, renomowanymi muzykami, włączając w to Rogera Taylora, Alberta Lee, Bonnie Tyler, Hanka Marvina, Roda Argenta i Toniego Joe White'a, a także niektórych najbardziej wnikliwych muzyków sesyjnych, grających muzykę rockową i country w Wielkiej Brytanii i Nashville.

Album Shaky'iego "Now Listen" został uznany za wyraźny postęp w muzyce Stevensa - zawierał nowe piosenki, których współautorem wielu był Stevens, i łączył ze sobą klasyczny rock, hipnotyczny swamp-rock i silny wokal wraz z wyrazistymi tekstami. Był to swoisty pomost do jego najnowszego dzieła, albumu "Echoes Of Our Times".

"Echoes Of Our Times", przyjęty z uznaniem, jego dwunasty i ostatni album - obejmuje blues, roots, Americanę i klasyczny rock - wyraźnie wskazując na Shakin' Stevensa jako artystę, autora tekstów i anegdociarza: wytrwałego artystę, który teraz powrócił do korzeni swojej muzyki.

Joomla templates by a4joomla