Brak grafik

Podniebny spektakl ”Plac Aniołów„ w wykonaniu francuskiej grupy Gratte Ciel zgromadził na Toruńskiej starówce tysiące widzów. Całość odbyła się w 20-lecie wpisania Zespołu Staromiejskiego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Niezwykłe widowisko. Zobaczcie sami:

Tak bawiła się publiczność po:

Czytaj więcej: Plac Aniołów - niezwykły pokaz francuskiej grupy w Polsce

Pierwszy raz prawdziwych „Łowców” autografów poznałem właśnie w Łodzi na spotkaniu z Edwardem Nortonem.  Już na wstępie „informowali” innych fanów gwiazdy, którzy czekali przed teatrem, że bardzo ciężko jest zdobyć autograf i ,że Edward po prostu ich nie daje. Mówili, że przeanalizowali wszystkie filmy w serwisie youtube i nie znaleźli żadnego , na którym podpisałby komukolwiek.  Po chwili chcąc zaimponować reszcie wyjmują zdjęcie Edwarda Nortona i mówią, że im się udało! Z ciekawości zapytałem „ Gdzie i jak!?” Odpowiedzieli : „Byliśmy w jego hotelu”.  Nie pomyślałem wcześniej, że to nic trudnego dowiedzieć się gdzie nocuje gwiazda. Wystarczyło popatrzeć na plakaty i dostrzec sponsora hotelowego.

Czytaj więcej: Łowcy autografów

Niezwykły projekt "The Old New World" bazuje na starych fotografiach miast Ameryki. Dzięki niesamowitej technice zdjęcia zyskały nowe życie. Zobaczcie sami przepiękne zdjęcia i animacje:

Po boomie na kamery sportowe podejrzewamy, że kolejną nowością będą kamery 360 stopni. Na chwilę obecną w ogólnie dostępnych sklepach takich nie kupimy, ale lada chwila się to zmieni. Wybralismy kilka filmów 360* z youtube (wystarczy wpisać "360"), które są dość ciekawe. Kamera 360 stopni dostarcza nowych wrażeń poprzez możliwość spojrzenia w każdym kierunku w każdej chwili za pomocą strzełek. Zarówno kino 3D, jak i 360 dostarczą wielu wrażeń. Załużcie słuchawki lub podgłoście każde video, a nie będziecie żałować. Sony Pictures Entertainment niedawno wyprodukowało znany horror "Las Samobójców", a w celach promocyjnych również taki filmik (oglądamy na pełnym ekranie):

 

 

Start rakiety? bliżej nie podejdziecie :)

Czytaj więcej: Filmy 360 stopni czy 3D?

Joomla templates by a4joomla