Brak grafik

Daniel Olbrychski na zaproszenie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej przyjechał do Torunia i został narratorem koncertu do muzyki F.Mendelssohn'a "Sen nocy letniej" Zobaczcie relację z koncertu jak i z zaplecza!

Czytaj więcej: Daniel Olbrychski ciągle w formie!

Amerykański raper Russ skopiował teledysk polskiego duetu Rysy. Wojciech Urbański z zespołu w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" przyznał, że informacja o zaistniałej sytuacji dotarła do zespołu niedawno.

" Nie ma mowy o tym, że to był przypadek, to ewidentna kradzież. [...] Przede wszystkim jesteśmy zszokowani tym, jak złe mniemanie o Polsce muszą mieć twórcy zza oceanu. Może uważają nas za jakiś Trzeci Świat? Myślą, że nie zauważymy kradzieży albo będziemy się cieszyć, że ktoś nas kopiuje? Co oni mieli w głowie?" - powiedział.

Czytaj więcej: Amerykański raper skopiował polski teledysk! będzie pozew

Niedwano odbył się i zarazem bardzo szybko zakończył się Festiwal Disco Polo w Lipnie. Ogromnie przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym fiaskiem zarówno organizatora, jak i wg. nas zespołów, które miały wystąpić. Dwudniowa impreza rozpoczeła się o 15:00 15 lipca 2016 roku. W piątek mieli wystąpić: Piękni i Młodzi, Power Play, Andre, Czadoman i wielu innych. Bilety VIP na koncert kosztowały nawet 450 zł! Był catering dla osób, które kupiły takie bilety, ochrona, obsługa. Nic nie zapowiadało zbliżającego się skandalu. Około godziny 22 weszła na scenę wokalistka zespołu „Piekni i Młodzi” Magdalena Narożna (Uwierzcie, że sami nie przypuszczacie ile znacie piosenek tego zespołu – głównie z wesel), która oznajmiła, że nie wystąpią, ponieważ nie otrzymali wynagrodzenia. Publiczność zamarła. Pomorska.pl napisała w swoim serwisie, że prawdopodobnie nikt nie dostał pieniędzy – nawet ochrona czy firma cateringowa. Jak donosił ddwloclawek.pl  „Kontakt z organizatorem imprezy jest praktycznie niemożliwy”. Nie podał w jakichkolwiek bazach swojego numeru telefonu, usunął fanpage wydarzenia i zapadł się pod ziemię. Burmistrz Lipna opublikował oświadczenie, w którym przypomina, że Urząd Miasta nie był organizatorem koncertu, a jedynie udzielił zgody na jego organizację zewnętrznej firmiez Płocka. Przedsiębiorcą  zajeła się prokuratura rejonowa w Lipnie.

 

Pozew na 1,3 mln zł!

Czytaj więcej: Festiwal Disco Polo – jaka muzyka takie emocje!

Wczorajszy koncert Michała Szpaka uświadomił mi jedno, że to kolejny Polak, o którym będzie głośno na świecie. Na chwilę obecną szlifuje umiejętności i powoli dochodzi do perfekcji. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Podczas występu połowa występu to taneczne akrobacje, podczas których miałem wrażenie, że to Polski Michael Jackson. Artystycznie porównałbym go do Stevena Tyler’a  - wokalisty Aerosmith. Jak powiedział Kuba Wojewódzki podczas eliminacji do X-Factor „Ty chcesz nam zrobić dobrze” i dokładnie „robi nam dobrze” na koncertach.  Zaśpiewał kilka piosenek ze swojej pierwszej płyty „Byle być sobą”, która niedawno miała premierę. „Jesteś bohaterem”, „Byle być sobą” i „Rosanna” szczególnie przypadła publiczności do gustu. Jego głos to balsam dla rockowych uszu. Wokalista zaśpiewał dwukrotnie „Colour of your life”.  Koncert  miał rozpocząć się o 19:30. Rozpoczął 20 min. później. Tak jak zawsze Michał urbał się stylowo i elegancko. Polecam wszystkim jego koncerty.

Czytaj więcej: Michał Szpak | 20.06.2016 | Toruń

To był jedyny koncert, na który poszedłem w 2014 roku nie znając artysty. W tak zwanej „fosie” – czyli miejscu oddzielającym scenę od fanów leżało około 100 plecaków osób które były najbliżej barierek. Na pytanie „Dlaczego nie zostawiliście tego w szatni?” usłyszałem, że walka o miejsca trwała od 7 rano, gdy koncert miał rozpocząć się o 18:00. Wszystkie nastolatki i nastolatkowie! wbiegli na salę walcząc o jak najlepsze miejscówki – stąd plecaki w fosie! Pisk, wrzask i młodzież ściśnięta jak sardynki w puszce. Stopery w uszy i do pracy! Pisk nastolatek sprawiał, iż czasami miałem wrażenie, iż stopery nie wystarczały, aby wyjść spod sceny bez wady słuchu.

Czytaj więcej: Co robią fanki z Kwiatkowskim na koncertach? Koncert 2014 i 2016 | Odnowa

Joomla templates by a4joomla